Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Chrcynno

Chrcynno, mazowieckie

  • 176 800 zł
  • 1 360 m²
  • 130 zł/m²

Zdjęcie

Dawid

Skontaktuj się

Działka budowlana Chrcynno

Chrcynno, mazowieckie

zaktualizowane:
5 maja 2026

176 800 zł

1 360 m²

130 zł/m²

Działka budowlana Chrcynno

Zaktualizowane: 5 maja 2026

176 800 zł 1 360 m² 130 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 176 800 zł (130 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 360 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy Chrcynno k. Nasielska
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1360 m² usytuowana w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Chrcynno, zaledwie 1 km od Nasielska. Do każdej z działek zostały wydane warunki zabudowy. (...)

Agent

Dawid

517 607...

517 607 964

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dawid

517 607...

517 607 964

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: